ПЕРЕМОЖЦІ ДЕРЖАВНИХ ТЕНДЕРІВ НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ

Анонсовані угоди про спільне використання (УРП)

1 липня 2019 року в Києві, Україна, міжвідомчою комісією з УРП при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України були оголошені результати публічних тендерів на укладання угод про розподіл продукції (УРП) для нафтогазових блоків. В якості переможців були обрані сім компаній.

УГВ (Укргаздовування), 100% дочірня компанія ВАТ «Нафтогаз України», яка на 100% належить уряду України, була обрана для двох блоків (Бузовська, Бетестянская). UGV також виграла два додаткових блоки разом з Vermilion Energy, Calgary, Canada (Балаклийская, Іваньковська). Американська компанія Aspect Energy / SigmaBleyzer (Денвер, Колорадо і Х’юстон, Техас) виграла тендер на будівництво Варвинського блоку. Чотири українських виробника Гео Альянс, Київ, Україна, УНБ (Укрнафтобуриння), Київ, Україна; ДТЕК (Київ, Україна) і Захиднадрасервис (Львів, Україна) виграли торги на Софіївську, Русанівську, Цинковскую і Угновскую площі.

Американсько-українська ділова рада (USUBC), дуже задоволений процесом, використовуваним для проведення тендерів та завершенням цього важливого етапу. USUBC вважає, що це важливий крок вперед для України в залученні прямих міжнародних інвестицій, детальніше з даною інформацією можна ознайомитися на порталі УУБ, збільшення внутрішнього виробництва і просуванні до енергетичної незалежності.

USUBC розглядає використовуваний механізм підрахунку балів і процес формування консенсусу, використовуваний міжвідомчою комісією УРП, як відповідні міжнародним стандартам і вітає Україну, членів міжвідомчої комісії та групу експертів, які надають підтримку комісії, з добре виконаною роботою. Детальніше з даною інформацією можна ознайомитись тут: tender.uub.com.ua.

 Кабінет міністрів

Кабінету міністрів тепер необхідно затвердити відбір переможців, оголошений міжвідомчою комісією УРП. USUBC сподівається, що це буде зроблено дуже скоро, так що процес підготовки фактичних контрактів УРП може початися. Уряду України необхідно розглянути, провести переговори (якщо це необхідно) і затвердити кожен контракт. Українське законодавство передбачає до одного року для цього процесу, але USUBC закликає уряд діяти швидко і завершити процес укладення контракту до кінця року.